شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
سال 1399 جهش تولید
دسته بندی مطالب
دسترسی سریع
علیرغم شرایط خاص شیوع کرونا
فعالیت صنعت توزیع برق خوزستان بدون وقفه ادامه دارد
کارکنان شرکت توزیع نیروی برق خوزستان در تمامی شهرها و روستاهای استان خوزستان به صورت شبانه روزی در حال خدمت رسانی بوده و شیوع ویروس کرونا هیچ تاثیری در کیفیت ارائه خدمات نخواهد داشت.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان علی خدری مدیرعامل این شرکت گفت؛ مدیریت و تمامی کارکنان این شرکت به اهمیت پایداری صنعت برق به ویژه در شرایط خاص کنونی واقف بوده و در همین رابطه تصمیمات مهم و برنامه ریزی دقیق برای ارایه برق مطمئن و پایدار انجام شده است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق خوزستان افزود، در این رابطه و علیرغم تاکید و جدیت در خدمت رسانی بی وقفه، تمهیدات گسترده ای نیز برای حفظ سلامتی پرسنل و خانواده های ایشان در جهت پیشگیری و مقابله با ویروس اتخاذ شده که از جمله آن می توان به تامین لوازم بهداشتی مانند ماسک و دستکش و مواد ضد عفونی و همچنین ضد عفونی تمام واحدها و ساختمان های ادارات برق در تمامی نقاط استان خوزستان اشاره کرد.
خدری تصریح کرد اجرای بخشنامه های استانداری خوزستان در رابطه با مرخصی های مورد نیاز پرسنل، حضور 50 درصد کارکنان، همکاری برای مرخصی همکاران دارای بیماری های زمینه ای و همچنین مرخصی های بانوان و بسیاری موارد دیگر از جمله اقدام هایی است که برای سلامتی کارکنان در نظر گرفته شده است.
مدیر عامل توزیع برق خوزستان خاطر نشان ساخت، علیرغم چالش جدی پیش آمده گروه های اتفاقات، عملیات و سایر همکاران با رعایت پروتکل های بهداشتی اعلام شده، به صورت شبانه روزی به تامین برق اقدام خواهندکرد تا مردم و مشترکان برق در حوزه های مختلف، خانگی، تجاری صنعتی، کشاورزی و سایر مصارف در روزهای پیش روی با آرامش و بدون دغدغه به امور جاری زندگی خود بپردازند.
گفتنی است شرکت توزیع نیروی برق خوزستان به عنوان یکی از بزرگترین شرکت های توزیع برق کشور ارایه خدمات تامین برق به بیش از یک میلیون مشترک برق در گستره ای به مساحت 58 هزار کیلومتر در بیش از 3200 روستا و 90 شهر را به عهده دارد‌.
 
تاریخ:
1398/12/24
تعداد بازدید:
621
منبع:
روابط عمومی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:3
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به   شرکت توزیع نیروی برق خوزستان   می باشد.
Powered by DorsaPortal