شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
سال 1399 جهش تولید
دسته بندی مطالب
دسترسی سریع
اجرای طرح جهادی اصلاح و بهینه سازی شبکه برق مسجدسلیمان
با همکاری 4 گروه ویژه خط گرم عملیات اصلاح و بهینه سازی فیدرهای بیابانی 3012 انقلاب، 3072 و 5012 مالکریم بصورت ضربتی و در کوتاه ترین زمان ممکن به انجام رسید.
 
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان، جهت عبور موفقیت آمیز از پیک بار شبکه درتابستان و به منظور پایداری و ارتقاء ضریب اطمینان دریافت برق از بالادست سیستم برق رسانی و تحویل آن به پایین دست (مشترکان و مردم) در مسجدسلیمان و شهرهای تابعه، طرح اصلاح و بهینه سازی فیدرهای بیابانی، بدون خاموشی و با همکاری گروه های ویژه خط گرم از شهر های شوشتر، گتوند، ایذه و مسجد سلیمان به بهره برداری رسید.
بر اساس این گزارش احمد پور مدیریت توزیع برق مسجد سلیمان بیان کرد؛ پیرو تاکید و پیگیری ویژه مدیرعامل این شرکت مبنی بر انجام این گونه پروژه ها و طرح های اصلاح و بهینه سازی شبکه برق با در نظرگرفتن رفاه حال مردم و مشترکین در زمان پیک بار و در تابستان پیش رو بدون اعمال خاموشی، لزوم استفاده از چندین گروه ویژه خط گرم مدیریت های توزیع برق شهرستان های مختلف و به صورت جهادی در دستور کار قرار گرفت.
وی در ادامه افزود، بالا بردن سرعت کار با حفظ ایمنی و کیفیت، افزایش رضایت مردم و مشترکین، جلوگیری از عدم قطعی برق و داشتن برق مستمر، کاهش تلفات انرژی و پیشگیری از حادثه به دلیل رفع معایب شبکه از نتایج مهم استفاده از طرح جهادی و به روش خط گرم است که از اهداف و تصمیم گیری های مدیریت کلان شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان می باشد. 
احمد پور اقدامات صورت گرفته در این طرح شامل 44 مورد اصلاح و تعویض جمپر، 85 مورد آچارکشی اتصالات گرافت، 92 مورد نصب اسپلایس، اصلاح جمپرهای فیوز خط، نصب اسپیسر و اصلاح باندیک بوده است.
 
 
 
تاریخ:
1399/04/14
تعداد بازدید:
182
منبع:
روابط عمومی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به   شرکت توزیع نیروی برق خوزستان   می باشد.
Powered by DorsaPortal