شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
سال 1399 جهش تولید
دسته بندی مطالب
دسترسی سریع
از روش های نوین و خلاقانه در وصول مطالبات استفاده شود
مدیران ادارات برق شهرستان برای وصول مطالبات از روش های نوین، مبتکرانه و با خلاقیت استفاده نمایند.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع برق خوزستان علی خدری مدیرعامل شرکت افزود، وضعیت وصولی در سطح شرکت های توزیع نشان می دهد که روش های سنتی درخصوص وصول مطالبات کفایت نمی کند و لازم است تا در این زمینه ابتکار عمل به خرج داد.
مدیرعامل شرکت توزیع برق خوزستان که در جمع مدیران برق شهرستان ها سخن می گفت با تاکید بر تلاش برای افزایش میزان وصولی افزود، بیان سختی های تولید و توزیع برق به مردم و مشترکان، مهارت های برقراری ارتباط دو سویه با مشترکان و استفاده از روش های خلاقانه می تواند تا حد زیادی در اقناع افکار عمومی نسبت به پرداخت بدهی خود به صنعت برق موثر باشد.
وی با تاکید بر حمایت از طرح هایی که منجر به افزایش وصولی شود ادامه داد، مدیران برق شهرستان ها لازم است با بسیج همه امکانات طرح ملی قبض سبز را به سرعت در استان خوزستان نهایی نمایند و در کنار آن وصول مطالبات به ویژه از مشترکان سخت وصول که بدهی کلان دارند را مورد توجه جدی قرار دهند.
گفتنی است شرکت توزیع برق خوزستان به صورت هفتگی با حضور مدیران برق شهرستان ها میزان وصول مطالبات و اجرای طرح ملی قبض سبز را مورد نقد و بررسی قرار داده و شهرستان های برتر را در این زمینه معرفی و تدابیری برای پیشرفت این طرح اتخاذ می نماید.
تاریخ:
1398/10/11
تعداد بازدید:
649
منبع:
روابط عمومی
امتیازدهی
میانگین امتیازها:1 تعداد کل امتیازها:1
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
 
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به   شرکت توزیع نیروی برق خوزستان   می باشد.
Powered by DorsaPortal