شرکت توزیع نیروی برق استان خوزستان
توزیع برق خوزستان
سال 1402 مهار تورم، رشد تولید
دسته بندی مطالب
دسترسی سریع
بیانیه حریم خصوصی
 
شرکت توزیع نیروی برق خوزستان ، متعهد است که حریم شخصی کاربران خود را حفظ نماید. بدین منظور خود را ملزم به رعایت استانداردهای جهانی مورد نیاز در جمع‌آوری و حفاظت داده‌ها، می‌داند.
مشاهده صفحات این تارنما نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نمی‌باشد ، اما برخی موارد از جمله ارائه خدمات بصورت الکترونیکی وغیر حضوری مستلزم دریافت اطلاعات شخصی شما بوده و پس از تحلیل اطلاعات این خدمات به شما ارائه می‌گردد.
این شرکت در تمامی موارد متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما می‌باشد و به هیچ وجه اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی کند. در ادامه اقلام اطلاعاتی مورد نیاز و نحوه جمع‌آوری و کاربرد آن‌ها به اجمال بیان شده است.

چگونگی جمع‌آوری و استفاده از اطلاعات کاربران
در صورتی که شما بخواهید خدمتی را به صورت الکترونیکی دریافت نمایید و یا تمایل به ارسال نظرات و پیشنهادات خود به این شرکت داشته باشید ، بسته به نوع خدمت ، اطلاعاتی نظیر شماره پرونده ، نام ، نام خانوادگی ، کد ملی ، آدرس ، شماره همراه و....از شما دریافت می‌شود.
در فرم‌های الکترونیکی صرف نظر از فیلدهای ستاره‌دار که بایستی تکمیل شوند ، اجباری در پر نمودن سایر فیلدها وجود ندارد. ( در برخی از خدمات نیاز به بارگذاری فایل اسکن شده شناسنامه ، کارت ملی مشترک می‌باشد) لازم به ذکر است که هدف ما از دریافت این اطلاعات ، ارائه هر چه بهتر و سریع‌تر خدمات الکترونیکی به مشترکین می‌باشد.

کاربرد اطلاعات جمع‌آوری شده
  •  ثبت درخواستها بدون حضور مشترک در شرکت
  •  ارسال کد پیگیری به شماره همراه ثبت شده
  •  تطبیق اطلاعات ثبت شده مشترک با اطلاعات موجود از سوابق مشترک
  •  دریافت نظرات و پیشنهادات مشترکین در خصوص عملکرد شرکت و واحدهای تابعه

انتقال اطلاعات شخصی به اشخاص ثالث
شرکت توزیع نیروی برق خوزستان خود را در حفاظت از اطلاعات شخصی شما مسئول دانسته و اطلاعات شما را در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار نمی‌دهد . ما حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما را امری بسیار جدی و مهم می دانیم و در تارنمای خود از سیاستهای امنیتی و فناوری هایی استفاده می کنیم که برای محافظت از اطلاعات شخصی طراحی شده اند. همچنین از روشها و دستورالعملهای امنیتی سختی که قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران به آنها نیاز دارد، پیروی می کنیم. این روشهای محافظتی شامل همه اطلاعات شما می شود و از دسترسی و استفاده غیر مجاز از این اطلاعات جلوگیری می کند.
 
 
 
 
تاریخ به روزرسانی:
1400/03/10
تعداد بازدید:
5523
امتیازدهی
میانگین امتیازها:2 تعداد کل امتیازها:12
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی
کد امنیت
آدرس
اهواز، امانیه، خیابان شهید منصفی، شرکت توزیع نیروی برق خوزستان تلفن روابط عمومی: 33331058-061
مرکز تلفن: 33364801 33364802 33364803-061
پست الکترونیک: Ravabet@Kepdc.co.ir
تاریخ بروزرسانی:
کلیه حقوق این وب سایت متعلق به   شرکت توزیع نیروی برق خوزستان   می باشد.
Powered by DorsaPortal